Kontakt oss

Vi vil gjerne snakke med deg om du har spørsmål eller om du ønsker at vi skal komme på befaring.

Våre ledende ansatte

Nils
Berg

Daglig leder

+47 905 70 433
nils@frontent.no

Tore
Møll

Salgssjef

+47 907 80 028
tore@frontent.no

Ståle
Fenstad

Prosjektleder

458 37 698
stale@frontent.no

Andreas
Rønning

Prosjektleder

900 97 870
andreas@frontent.no

Jon
Rønning

Prosjektleder

900 50 470
jon@frontent.no

Martin
Borrebæk

Prosjektleder

941 45 391
martin@frontent.no

Eirik
Thorsrud

Prosjektleder

984 39698
eirik@frontent.no

May
Hultin

Personal- og HMS-ansvarlig

915 21 950
may@frontent.no

Kontaktskjema

  • Dette feltet er for valideringsformål og skal stå uendret.